Industry & Production

Pracownik produkcji

8450 BREDENE
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 h/semaine

Description de fonction

Twoje zadania jako pracownika produkcji:

  • Pakowanie czekoladek zgodnie ze specyfikacją produktu.
  • Ręczne pakowanie niektórych produktów zgodnie ze specyfikacją produktu.
  • Kontrola jakości produktu i opakowań.

Profil

Profil:

  • Porozumiewasz się w stopniu komunikatywnym w języku angielskim lub niderlandzkim.
  • Posiadasz poczucie odpowiedzialności.
  • Masz już pierwsze doświadczenie w pracy w produkcji.
  • Możesz pracować na 2 zmiany (5-13/13-21).
  • Możesz zrezygnować z  sztucznych rzęs, sztucznych paznokci, kolczyków (przepisy BHP).
  • Posiadasz własny środek transportu.

Offre

Godziny pracy: 05:00 - 13:00 / 13:00 - 21:00

Pełen etat / belgijskie umowy o pracę.

Stawka brutto 15, 77 euro/godzina + dodatek zmianowy + bony żywnościowe. Belgijskie umowy o pracę, możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie prόbnym, dodatki wynikające z pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, zwroty za dojazdy, dni świąteczne płatne,...). Nie oferujemy zakwaterowania.

Information

Informacje o firmie

Nasz klient z siedzibą w Bredene produkuje wysokiej jakości belgijską czekoladę, tj. czekoladki, owoce morza, specjały sezonowe (Wielkanoc, Dzień Matki, kolekcje świąteczne, …).

Intéressé(e) par cette offre d'emploi?

Postulez maintenant et nous vous contacterons prochainement.