Pharma

Pharma

Magazioner companie de biotehnologie

9052 ZWIJNAARDE
Optie vast contract
Secundair Onderwijs
40 u/week

Functieomschrijving

In calitate de magazioner pentru o companie de biotehnologie, responsabilitatile dumneavoastra sunt:

  • primiti produsele biologice intr-un mediu cu temperatura controlata si le procesati cu acuratete, de asta depind vietile umane
  • sunteti responsabil pentru controalele de calitate si respectarea politicilor
  • lucrati cu echipamente si materiale depozitate criogenic, purtand un costum steril
  • completati corect formularele si jurnalele de bord pentru a respecta regulile GMP (bune practici de fabricatie) si GDP (bune practici de documentare)
  • lucrati indeaproape cu departamentul de operatiuni si calitate pentru a sprijini activitatile de productie si de laborator

Profiel

Profil:

  • ca muncitor depozit aveti un puternic simt al responsabilitatii si pasiunea de a face diferenta in viata pacientilor
  • comunicati clar cu colegii si managerul dvs
  • aveti cel putin o diploma de studii superioare sau experienta relevanta in depozit într-un mediu farmaceutic
  • aveti o afinitate puternica pentru efectuarea lucrarilor administrative, completarea formularelor si a jurnalelor de bord
  • sunteti o persoana care rezolva probleme si aveti abilitati puternice de analiza
  • vorbiti foarte bine limba engleza sau olandeza

Aanbod

Oferta:

  • ca magazioner intr-o companie de biotehnologie veti ajunge intr-o companie farmaceutica interesanta, cu oportunitati de dezvoltare
  • lucrati intr-o echipa puternica si diversa, in care toata lumea este binevenita
  • veti primi un pachet salarial atractiv care include tichete de masa si tichete eco
  • asigurarea de spitalizare, asigurarea de grup si bonusul fac parte din pachet
  • lucrati in sistem de 5 schimburi (ture cuprinse intre orele 06h si 24h) intr-un regim in care lucrati 4 zile cu 4 zile libere. Acest lucru va ofera un echilibru frumos intre munca si viata privata
  • lucrati  intr-un mediu in care loialitatea si spiritul de echipa sunt foarte apreciate si importante

Bedrijfsinfo

Clientul nostru, cu sediul in Zwijnaarde, este o companie globala de biotehnologie care aduce terapia inovatoare cu celule CAR-T la Gent. Prin aceasta, echipa lor face o diferenta zilnica in viata multor pacienti care sufera de cancer si alte boli care pun viata in pericol. In prezent se afla intr-o faza de crestere puternica si cauta membri ai echipei motivati si dedicati.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.