Industry & Production

Ambalator industrie siderurgica - 2 schimburi

2440 GEEL
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

In calitate de ambalator de oțel, desfasurati activitati simple legate de protectia si ambalarea otelului, care este apoi transportat catre clientii finali.

Lucrati in echipa la ambalarea si impachetarea produselor siderurgice (bobine de otel).

In functie de cerintele clientului, acestea sunt ambalate cu hartie, carton moale si carton simplu, discuri laterale si elemente de protectie a marginilor.

 Procesul de ambalare este esential pentru mentinerea calitatii produselor si pentru a preveni deteriorarea in timpul manipularii si transportului.

Profiel

  • Lucrati in 2 schimburi
  • Va place sa lucrati in grup
  • Respectati regulile de sanatate si siguranta la locul de munca
  • Dispuneti de propriul mijloc de transport
  • Comunicati fluent in engleza si/sau olandeza
  • Dispuneti de cazare proprie,

Aanbod

  • Salarii incepand de la 16,30 euro / h  + 10% indemnizatie de tura
  • Program de luni pana vineri
  • Bonuri de masa 4 euro / zi
  • Abonament social
  • Posibilitatea unui contract permanent

Bedrijfsinfo

Clientul nostru, lider in solutii de ambalare si impachetare pentru industria siderurgica, cu o experienta vasta în domeniu, este specializat in protejarea si asigurarea transportului sigur al bobinelor de otel, garantand ca acestea ajung in conditii perfecte la destinatie.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.