Technics

Technics

Carosier polivalent in Genk

9000 GENT
Tijdelijk lange opdracht
Secundair Onderwijs
40 u/week

Functieomschrijving

Descrierea profilului :

In calitate de Carrosier Polivalent pentru clientul nostru din Genk, sunteți responsabil sa efectuati reparatiile necesare caroseriei pe baza unei comenzi de lucru pentru vehicule de diferite marci.

Sarcini dvs sunt :

  • Reparati parti ale caroseriei
  • Inlocuiti parti deteriorate
  • Aplicati procesele de sudura de baza conform reglementarilor
  • Reparati si inlocuiti parti din plastic
  • Asamblati si demontati inclusiv piese mecanice
  • Efectuati verificari la tractiune, suspensie si sasiu.
  • Tratati suprafetele deformate inainte de a fi pulverizate (curatare, umplere, slefuire).
  • Degresare si aplicare grunduri

Profiel

Profil:

  • Aveti cel putin 2 ani de experienta in domeniu caroseriei, sau ati urmat cursuri specializate
  • Aveti experienta cu mai multe marci de masini ( unele dintre ele fiind mai dificil de reparat )
  • Lucrati in echipa, dar puteti lucra si independent
  • Comunicati fluent in olandeza ( sau franceza in zonele aferente – Charleroi/Zaventem)
  • In cazul in care detineti un certificat HEV2 ( curs reparare masini electrice si hibride) si/sau certificat reparare aer condiționat, reprezinta un plus

Aanbod

Oferta :

  • Program de zi - de luni pana vineri (7:30-16:00)
  • Salariu in functie de experienta (16,90 € - > 21,22 €)
  • Bonuri de masa 7€/ziua lucrata
  • Un mediu de lucru bun, cu spațiu pentru dezvoltare personala si profesionala
  • Formare continua in noile tehnologii
  • Contracte de munca belgiene. Bonusuri rezultate din munca in baza unui contract belgian (indemnizatie de vacanta, bonus de Revelion, concedii platite, rambursari de calatorie,...).
  • Posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata direct cu clientul dupa o perioada interimara reusita.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie:

Clientul nostru este specializat in reparatii caroserii tuturor marcilor de masini, ce deține 14 centre in toata Belgia, cum ar fi: Gent, Kortrijk, Charleroi, Mons, Wilrijk, Deurne, Genk, Liege, Namur, Zaventem, etc.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.