Logistics & Transport

Magazioner / orderpicker

2830 WILLEBROEK
Optie vast contract
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Descrierea postului:

Sunteti interesat/a sa lucrati intr-un depozit si vreti sa lucrati intr-un depozit hipermodern? Atunci aplicati rapid pentru postul de magazioner / orderpicker la clientul nostru din Willebroek!

In calitate de magazioner / orderpicker, sunteti responsabil pentru:

  • Colectarea, sortarea si ambalarea articolelor.
  • Un numar mare de comenzi online sunt procesate in fiecare zi.Colectarea comenzilor de la clientul nostru este in mare parte automatizata.
  • Scanati articolele cu un scaner portabil, acestea sunt pachete usoare.
  • Verificati cu atentie ambalajul pentru eventuale deteriorari.
  • Ambalati pachetele la masa de ambalare.
  • Asezati etichete pe pachete.
  • Asezati pachetele in carucioare si pregatiti-le pentru expediere catre client.
  • Este o munca usoara, repetitiva.

Profiel

Profil :

Cautam magazioner / orderpicker cu urmatorul profil:

  • Sunteti disponibil/a sa lucrati cu norma intreaga.
  • Doriti sa lucrati in 2 schimburi (6:30-15:08, 15:00-23:38).
  • Vorbiti bine olandeza.
  • Aveti propriul transport.
  • Sunteti interesat/a sa ocupati un loc de munca permanent dupa perioada intermediara (3 luni).

Clientul nostru va ofera un loc de munca variat intr-o companie internationala nou-nouta, ultramoderna.

In calitate de magazioner / orderpicker, aceasta este o selectie a beneficiilor dvs.:

  • Munca stabila - optiunea PERMANENTA.
  • Un salariu brut de 15.478 EUR/ora.
  • 7,5% prima de schimb
  • Tichete de masa 6€/zi.
  • Formare la locul de munca.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Clientul nostru ofera un loc de munca variat intr-o companie internationala noua si ultramoderna.