Logistics & Transport

Magazynier/Operator wόzka widłowego

2800 MECHELEN
Tijdelijk korte opdracht
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Dla naszego klienta, firmy logistycznjej z siedzibą w Mechelen, poszukujemy kandydatόw z ważnym certyfikatem na wózek widłowy, którzy w zależności od potrzeb operacyjnych mogą również pełnić funkcję operatora magazynu.

Jako magazynier będziesz odpowiedzialny za przechowywanie i obsługę przesyłek, które są przygotowywane do wysyłki do różnych punktów sprzedaży.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Odbiór i kontrolę towaru: przyjęcie towaru przychodzącego, sprawdzenie dokładności i jakości oraz bezpieczne przechowywanie go w magazynie.
  • Transport towarów: przemieszczanie palet i innych ładunków na terenie magazynu, zapewnienie bezpiecznego i wydajnego przechowywania.

Profiel

Opis profilu:

  • Jesteś dyspozycyjny na zmianę dzienną od 9:00 do 17:06, od pn do pt.
  • Porozumiewasz się w stopniu dobrym w języku angielskim lub niderlandzkim.
  • Możesz dostać się samodzielnie do siedziby firmy w Mechelen (auto, rower, komunikacja miejska,...).
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze wόzka widłowego i ważne atesty (forklift/heftruck).

Aanbod

Opis oferty:

  • Stawka godzinowa: €16,12  brutto + bony żywnościowe.
  • Belgijskie umowy o pracę. Dodatki wynikające z tytułu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni świąteczne płatne, zwroty za dojazdy,...).
  • Szybki start.

Bedrijfsinfo

Firma logistyczna.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.