Industry & Production

Operator maszyn

8450 BREDENE
Optie vast contract
Secundair Onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Opis pracy

  • Jako operator linii produkcyjenj ustawiasz maszyny zgodnie z odpowiednimi parametrami i dostosowujesz je w razie potrzeby.
  • Sprawdzasz jakość gotowych produktów.
  • Dostarczasz surowce i materiały opakowaniowe na linię.
  • Ustawianie maszyn jest również częścią Twojego pakietu zadań, podobnie jak czyszczenie i konserwacja linii produkcyjnej.

Profiel

Profil

  • Spełniasz poniższe wymagania? W takim razie jesteś operatorem linii, którego szukamy:
  • Jesteś chętny do pracy w branży spożywczej.
  • Postępujesz zgodnie ze standardami higieny i bezpieczeństwa
  • Posiadasz własny środek transportu (firma nie jest osiągalna komunikacją miejską).
  • Porozumiewasz się w stopniu dobrym w języku angielskim lub niderlandzkim.
  • Możesz pracować w systemie 2-zmianowym (05:00-13:00/13:00-21:00) lub na stałe zmiany nocne (21:00-05:00).
  • Jesteś chętny do udziału w szkoleniach wewnętrznych.
  • Lubisz pracę zespołową.

Aanbod

Belgijskie umowy o pracę, możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie prόbnym, dodatki wynikające z pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, zwroty za dojazdy, dni świąteczne płatne,...).

Miejsce pracy: 8450 Bredene (okolice Ostendy) - mozliwe zakwaterowanie

Stawka brutto: €16,23 / godznia + dodatki zmianowe

Bedrijfsinfo

Informacje o firmie

Nasz klient z siedzibą w Bredene produkuje wysokiej jakości belgijską czekoladę, tj. czekoladki, owoce morza, specjały sezonowe (Wielkanoc, Dzień Matki, kolekcje świąteczne, …).

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.