Pharma

Pharma

Pracownik logistyczny /Magazynier (labo)

9052 ZWIJNAARDE
Optie vast contract
Secundair Onderwijs
35 u/week

Functieomschrijving

Dla naszego klienta, szybko rozwijającej się i innowacyjnej firmy biotechnologicznej, z pasją do swoich pacjentów, poszukujemy pracownika logistycznego.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Dokładnie przetwarzasz produkty biologiczne (pakowane worki na krew, wektory wirusowe itp.) w środowisku o kontrolowanej temperaturze, od tego zależy życie ludzkie.
  • Jesteś odpowiedzialny za kontrolę jakości.
  • Pracujesz ze sprzętem i materiałami przechowywanymi kriogenicznie.
  • Prawidłowo wypełniasz formularze aby zachować zgodność z GMP (good manufacturing practices) i GDP (good documentation practices).
  • Ściśle współpracujesz z działem operacyjnym i działem jakości, aby wspierać działania produkcyjne i laboratoryjne.
  • Pracujesz w czystym środowisku i nosisz sterylny kombinezon.
  • Dokonujesz rejestracji w SAP.

Profiel

Profil:

  • Silne poczucie odpowiedzialności i pasja, aby zmieniać życie pacjentów.
  • Jasna komunikacja ze współpracownikami i przełożonymi.
  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie lub odpowiednie doświadczenie magazynowe w środowisku farmaceutycznym.
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub biotechnologicznej nie jest wymagane, ponieważ nasz klient zapewnia pełne szkolenie.
  • Masz duże zamiłowanie do wykonywania prac administracyjnych, wypełniania formularzy itp.
  • Znasz przepisy GMP.
  • Potrafisz rozwiązywać problemy i masz silne umiejętności analityczne i związane z danymi.
  • Komunikujesz się w stopniu bardzo dobrym w języku angielskim lub niderlandzkim.

Aanbod

Nasz klient oferuje:

  • Trafisz do ekscytującej firmy farmaceutycznej z możliwościami rozwoju.
  • Będziesz pracować w silnym i zróżnicowanym zespole, w którym każdy jest mile widziany.
  • Otrzymasz atrakcyjny pakiet wynagrodzeń obejmujący bony na posiłki i eko bony.
  • Będziesz pracować w systemie 2-zmianowym (06:00 - 16:00 / 14:00 - 24:00) w systemie, w którym pracujesz 4 dni, następnie masz 4 dni wolne itp. Zapewnia to dobry balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.
  • Trafiasz do środowiska, w którym wysoko ceniona jest lojalność i duch zespołowy.

Bedrijfsinfo

Informacje o firmie:

Nasz klient z siedzibą w Zwijnaarde to globalna firma biotechnologiczna wprowadzająca innowacyjną terapię komórkami CAR-T. Dzięki temu zespół naszego klienta codziennie zmienia życie wielu pacjentów cierpiących na raka i inne choroby zagrażające życiu. Obecnie znajdują się w fazie silnego rozwoju i poszukują zmotywowanych i oddanych członków zespołu.

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.