Logistics & Transport

Sofer Stivuitor / Operator Depozit

2800 MECHELEN
Tijdelijk korte opdracht
Lager onderwijs
38 u/week

Functieomschrijving

Cautam soferi de stivuitor cu experienta pentru o companie logistica de top din Mechelen! Daca ai un certificat valabil de stivuitor frontal sau lateral si esti gata sa lucrezi si ca magazioner, aceasta e oportunitatea perfecta pentru tine!

Responsabilitati principale:

  • Receptionarea si verificarea marfurilor: Preluarea, verificarea calitatii si stocarea marfurilor in depozit.
  • Transportul marfurilor: Mutarea in siguranta a paletilor si a incarcaturilor in depozit pentru o organizare eficienta.

Profiel

Cerinte:

  • Trimite disponibilitatea ta saptamanala prin aplicatia Start People pentru a avea un program flexibil.
  • Esti disponibil pentru tura de zi, de la 9:00 la 17:06 sau de la 8:30-16:00, cu o pauza de 30 de minute.
  • Vorbitor fluent de olandeza si/sau engleza pentru a intelege instructiunile de lucru si siguranta.
  • Varsta minima: 18 ani.
  • Capacitatea de a te deplasa independent la depozitul din Mechelen.

Aanbod

Ce oferim:

  • Incepere imediata
  • Salariu atractiv: 16,12€ brut/ora.
  • Tichete de masa.
  • Rambursari de calatorie.
  • Loc de munca intr-o companie logistica renumita, cu posibilitati de dezvoltare profesionala.
  • Contracte de munca belgiene. Bonusuri rezultate din munca in baza unui contract belgian (indemnizatie de vacanta, bonus de Revelion, concedii platite...).
  • Posibilitatea obtinerii unui contract permanent direct cu clientul.

Bedrijfsinfo

Informatii despre companie :

Compania ofera servicii logistice si de depozitare avansate, inclusiv transport de marfa, stocare si distributie pentru industrii precum e-commerce, moda si alte marfuri comerciale. De asemenea, joaca un rol esential in conectarea pietelor europene prin centrele sale logistice amplasate strategic.

Aplica acum si alatura-te echipei noastre de profesionisti in depozit!

Heb je interesse in deze vacature?

Solliciteer nu en we nemen spoedig contact met je op.